۱۳۹۶ سه شنبه ۳۱ مرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور بانوان و خانواده دفتر بانوان و خانواده
صفحه اصلی
1396/01/29 مديران كل دفاتر امور بانوان و خانواده استان هاي كشور، با دكتر فرهمندپور ديدار كردند.
مديران كل دفاتر امور بانوان و خانواده استان هاي كشور، با دكتر فرهمندپور ديدار كردند.
مديران كل دفاتر امور بانوان و خانواده 17 استان كشور، به منظور ديدار نوروزي با مشاور وزير كشور در امور زنان و خانواده، صبح روز دوشنبه 28/1/96 با حضور در دفتر امور زنان و خانواده وزارت كشور، با دكتر فرهمندپور ديدار و گفت و گو كردند.
دكتر فهيمه فرهمندپور مشاور وزير كشور در امور زنان و خانواده، در جمع مديران كل دفاتر امور بانوان و خانواده 17 استان كشور كه روز دوشنبه 28 فروردين ماه، به منظور ديدار نوروزي، در دفتر امور زنان و خانواده وزارت كشور حضور يافتند، ضمن خوشامدگويي و ابراز خرسندي از حضور آنان، براي تمامي تلاشگران حوزه زنان و خانواده آرزوي موفقيت و سربلندي كرد.
مشاور وزير كشور در امور زنان و خانواده، خدمت به مردم را بسيار شوق آور، توصيف كرد و گفت: خدا را شاكريم كه هر چه در توان داشتيم براي حوزه زنان و خانواده انجام داديم.
وي خطاب به مديران كل دفاتر امور بانوان و خانواده استان ها، تصريح كرد: مدت زمان باقي مانده از دولت يازدهم فرصت مغتنمي است تا عملكردمان را بررسي و ارزيابي كنيم و يك بسته كاملي از تجربيات مثبت و منفي تهيه كنيم تا ان شاءالله اگر فرصت خدمت دوباره يافتيم، از آن استفاده كنيم و يا به نفر بعدي ارائه دهيم.
دكتر فرهمندپور سپس به بيان نكاتي در خصوص اقدامات لازم براي برگزاري دوره هاي پاياني طرح توان افزايي زنان مدير و مسؤول، نحوه هزينه كرد ها، شيوه هاي نظارت بر طرح و... پرداخت و از برگزاري مراسم اختتاميه طرح ملي توان افزايي زنان مدير و مسؤول استان ها در اواسط ارديبهشت ماه، با حضور كليه مديران محترم دفاتر استاني در مشهد مقدس، خبر داد.
مشاور وزير كشور در امور زنان و خانواده، بر مباحث آسيب هاي اجتماعي، اقتصاد مقاومتي، تحكيم خانواده و جمعيت، سمن ها و كانون هاي فرهنگي اجتماعي، برنامه ششم و نيز سرمايه هاي اجتماعي به عنوان برنامه هايي كه بايد با قوت تمام به ادامه ي آنها اهتمام ورزيم تأكيد كرد و افزود: لازم است هر يك از دفاتر تا پايان دولت يازدهم، بسته گزارش عملكرد خود را آماده نمايد.
در پايان اين نشست صميمي، كه مديران دفاتر امور بانوان و خانواده استان هاي آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، ايلام، تهران، چهارمحال و بختياري، خراسان جنوبي، سمنان، فارس، قم، كرمان، گلستان، گيلان، لرستان، مازندران، مركزي، همدان و يزد حضور داشتند، به بيان نظرات و پيشنهادات خود پرداختند.
تعداد بازدید: 21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal