۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور بانوان و خانواده دفتر بانوان و خانواده
صفحه اصلی
1396/01/29 مديران كل دفاتر امور بانوان و خانواده استان هاي كشور، با دكتر فرهمندپور ديدار كردند.
مديران كل دفاتر امور بانوان و خانواده استان هاي كشور، با دكتر فرهمندپور ديدار كردند.
مديران كل دفاتر امور بانوان و خانواده 17 استان كشور، به منظور ديدار نوروزي با مشاور وزير كشور در امور زنان و خانواده، صبح روز دوشنبه 28/1/96 با حضور در دفتر امور زنان و خانواده وزارت كشور، با دكتر فرهمندپور ديدار و گفت و گو كردند.
دكتر فهيمه فرهمندپور مشاور وزير كشور در امور زنان و خانواده، در جمع مديران كل دفاتر امور بانوان و خانواده 17 استان كشور كه روز دوشنبه 28 فروردين ماه، به منظور ديدار نوروزي، در دفتر امور زنان و خانواده وزارت كشور حضور يافتند، ضمن خوشامدگويي و ابراز خرسندي از حضور آنان، براي تمامي تلاشگران حوزه زنان و خانواده آرزوي موفقيت و سربلندي كرد.
مشاور وزير كشور در امور زنان و خانواده، خدمت به مردم را بسيار شوق آور، توصيف كرد و گفت: خدا را شاكريم كه هر چه در توان داشتيم براي حوزه زنان و خانواده انجام داديم.
وي خطاب به مديران كل دفاتر امور بانوان و خانواده استان ها، تصريح كرد: مدت زمان باقي مانده از دولت يازدهم فرصت مغتنمي است تا عملكردمان را بررسي و ارزيابي كنيم و يك بسته كاملي از تجربيات مثبت و منفي تهيه كنيم تا ان شاءالله اگر فرصت خدمت دوباره يافتيم، از آن استفاده كنيم و يا به نفر بعدي ارائه دهيم.
دكتر فرهمندپور سپس به بيان نكاتي در خصوص اقدامات لازم براي برگزاري دوره هاي پاياني طرح توان افزايي زنان مدير و مسؤول، نحوه هزينه كرد ها، شيوه هاي نظارت بر طرح و... پرداخت و از برگزاري مراسم اختتاميه طرح ملي توان افزايي زنان مدير و مسؤول استان ها در اواسط ارديبهشت ماه، با حضور كليه مديران محترم دفاتر استاني در مشهد مقدس، خبر داد.
مشاور وزير كشور در امور زنان و خانواده، بر مباحث آسيب هاي اجتماعي، اقتصاد مقاومتي، تحكيم خانواده و جمعيت، سمن ها و كانون هاي فرهنگي اجتماعي، برنامه ششم و نيز سرمايه هاي اجتماعي به عنوان برنامه هايي كه بايد با قوت تمام به ادامه ي آنها اهتمام ورزيم تأكيد كرد و افزود: لازم است هر يك از دفاتر تا پايان دولت يازدهم، بسته گزارش عملكرد خود را آماده نمايد.
در پايان اين نشست صميمي، كه مديران دفاتر امور بانوان و خانواده استان هاي آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، ايلام، تهران، چهارمحال و بختياري، خراسان جنوبي، سمنان، فارس، قم، كرمان، گلستان، گيلان، لرستان، مازندران، مركزي، همدان و يزد حضور داشتند، به بيان نظرات و پيشنهادات خود پرداختند.
تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal