۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور بانوان و خانواده دفتر بانوان و خانواده
صفحه اصلی
1395/11/20 در نهمین روز از دهه فجر؛
در نهمین روز از دهه فجر؛
همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر نشست ادبی زن در آیینه شعر انقلاب توسط دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و با همکاری حوزه هنری استان با حضور جمعی از بانوان و شاعران در محل سینما بهمن بیرجند برگزار شد.
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی ضمن خوشامد گویی وتبریک دهه مبارک فجر به نقش زنان در پیروزی انقلاب و تداوم آن اشاره کرد و گفت: همزمان با شکل گیری انقلاب، زنان همراه مردان در مبارزه و براندازی رژیم پهلوی مشارکت جدی داشتند.
کریمیان با بیان اینکه زنان در همه صحنه هایی که انقلاب به آنها نیاز داشت، حضوری پررنگ داشتند، افزود: این قشر تاثیرگذار در دوران دفاع مقدس، در زمینه تدارکات و پشتیبانی از جنگ نیز نقش آفرین بودند.
مجید کریمیان در نشست ادبی زن در آیینه شعر انقلاب اظهار کرد: در این نشست به دو ویژگی اکرام مقام بانوان و هنر بانوان در عرصه شعر و ادبیات پرداخته شده است.
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی با بیان اینکه باید به بانوان هنرمند بیشتر توجه شود، گفت: خراسان جنوبی در این حوزه بانوان هنرمند و شاعران قوی دارد.
کریمیان بیان داشت: امیدواریم سال آینده مجموعه منتخب شعر زنان خراسان جنوبی چاپ و رونمایی شود.
وی با اشاره به اینکه ظرفیت خلاقیت هنری در داخل خانواده بسیار موثر است، عنوان کرد: ایران اسلامی مفاخر و تاریخ برجسته ای دارد و ما ملتی هستیم که هیچ گاه بت پرست نبوده و آیین وحدانیت داشته ایم و این خاک خلاقیتی که از آن بروز می کند متعهدانه و ارزشمند است.
تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal