۱۳۹۶ سه شنبه ۳۱ مرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور بانوان و خانواده دفتر بانوان و خانواده
صفحه اصلی
1395/11/20 در نهمین روز از دهه فجر؛
در نهمین روز از دهه فجر؛
همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر نشست ادبی زن در آیینه شعر انقلاب توسط دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و با همکاری حوزه هنری استان با حضور جمعی از بانوان و شاعران در محل سینما بهمن بیرجند برگزار شد.
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی ضمن خوشامد گویی وتبریک دهه مبارک فجر به نقش زنان در پیروزی انقلاب و تداوم آن اشاره کرد و گفت: همزمان با شکل گیری انقلاب، زنان همراه مردان در مبارزه و براندازی رژیم پهلوی مشارکت جدی داشتند.
کریمیان با بیان اینکه زنان در همه صحنه هایی که انقلاب به آنها نیاز داشت، حضوری پررنگ داشتند، افزود: این قشر تاثیرگذار در دوران دفاع مقدس، در زمینه تدارکات و پشتیبانی از جنگ نیز نقش آفرین بودند.
مجید کریمیان در نشست ادبی زن در آیینه شعر انقلاب اظهار کرد: در این نشست به دو ویژگی اکرام مقام بانوان و هنر بانوان در عرصه شعر و ادبیات پرداخته شده است.
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی با بیان اینکه باید به بانوان هنرمند بیشتر توجه شود، گفت: خراسان جنوبی در این حوزه بانوان هنرمند و شاعران قوی دارد.
کریمیان بیان داشت: امیدواریم سال آینده مجموعه منتخب شعر زنان خراسان جنوبی چاپ و رونمایی شود.
وی با اشاره به اینکه ظرفیت خلاقیت هنری در داخل خانواده بسیار موثر است، عنوان کرد: ایران اسلامی مفاخر و تاریخ برجسته ای دارد و ما ملتی هستیم که هیچ گاه بت پرست نبوده و آیین وحدانیت داشته ایم و این خاک خلاقیتی که از آن بروز می کند متعهدانه و ارزشمند است.
تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal